Kluczowym obszarem działania firmy EUREKA jest projektowanie i realizacja  systemów audiowizualnych dla instytucji, firm, urzędów i przedsiębiorstw. Firma EUREKA zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz integracją systemów w salach konferencyjnych, muzeach, salach dydaktycznych i wykładowych, aulach, salach zarządu, salach wideokonferencyjnych, obiektach  sportowych, salach urzędów miejskich i sądów, kampusach uniwersyteckich, obiektach zarządzania informacją jak dyspozytornie ( energia, gaz, telekomunikacja, przemysł).


Działając jako autoryzowany przedstawiciel renomowanych producentów urządzeń AV pragniemy dostarczamy wysokiej jakości urządzenia i materiały AV oraz świadczymy profesjonalne usługi w ramach kompleksowego wdrażania systemów audiowizualnych dla instytucji i przemysłu.


Wykonukemy systemy audiowizualne o najwyższych standardach jakościowych. Usprawnimy funkcjonowanie sal konferencyjnych  wychodząc z założenia, że sala konferencyjna jest wizytówką Państwa firmy.


Działamy w oparciu o partnerskie relacje z najważaniejszymi producentami w branży AV, systemów sterowania Crestron, Lutron, KNX/EiB.


Produkty profesjonalne AV dla instytucji, firm, urzędów i przemysłu

Eureka_systemy_AV_energia.jpg